KİTAP  ·  AJANDA  ·  EĞİTİM  ·  YOUTUBE  ·  PODCAST  ·  BLOG  ·  INSTAGRAM  ·  İLETİŞİM

Sigortalanmak Lazım

Sigorta yaptırmak, temel ihtiyaçlarımız arasına girdi girecek. O derece önem kazandı. Hal böyle olunca sigorta yaptıracağınız sigorta acentesini de iyi araştırmak, doğru bir seçim yapmak gerekiyor.

Bir tane buldum. Araştırdım. Araştırmışken buraya da not düşeyim istedim.

Generali. Sigorta şirketleri arasında gözüme çarpan güvenilir bir acenteye benziyor. Hem çok farklı ihtiyaçlara yönelik daha doğrusu her ihtiyaca yönelik paketler sunuyor. Hemde bunu çok kısa sürede yapacağını vaat ediyor. 1 dakikada teklif, 3 dakikada poliçe hazır demişler. Bu önemli.

Sunduğu hizmetlere bir göz atacak olursak, kurumsal olarak sunduğu sigorta ürünleri arasında hırsızlık sigortaları, nakliyat sigortaları, havacılık sigortaları, işyeri sigortaları ve dahasıyla hizmet veriyor. Fakat benim ilgilendiğim kısım bireysel sigorta ürünleri.

Araç sigortaları ya da konut sigortalarının yanı sıra kişisel sigorta ürünleri de yer almakta.

Seyahatteyken yanınızda taşıdığınız eşyaların aşına bir şey gelebilmesi ihtimaline karşılık sunulan Bagaj Sigortaları bunlardan biri. Ya da başınıza bir şey gelmesi, bir kaza sonucu yaşamanızı yitirmeniz ya da sakat kalmanız gibi durumlar için Benim Sigortam Sigortası ve Ferdi Kaza Paket Sgortası gibi. Bagaj sigortasından bahsetmişken tabi ki seyahat sigortalarını da unutmamak lazım.

Hem bu kadar kapsamlı hem de bu kadar hızlı işlem yapmayı vaat eden Generali'ye bir göz atmakta fayda var diye düşünüyorum.

Yorumlar