KİTAP  ·  AJANDA  ·  EĞİTİM  ·  YOUTUBE  ·  PODCAST  ·  BLOG  ·  INSTAGRAM  ·  İLETİŞİM

ifondi'den Erkek Pijama

Erkek Pijama Modelleri

Günümüzde kadınlar kadar erkeklerde giyimlerine dikkat etmekte ve pijamalar dahil çok özel ve zevkli parçalar seçilmeye çalışılmaktadır. Erkeklerin pijama seçimlerinde dikkat ettikleri en önemli detay görsellikten öte rahatlıktır. Rahat parçaların da pamuklu parçalar olduğu bilinmelidir. Bu parçalar pamuklu olduğu sürece vücuda da zarar vermeyecek ve cildin yanmasını engelleyecektir.

Pijama seçimlerinin ne kadar önemli olduğu anlatılacak olursa; vücut için en önemli vaktin uyku esnasında olduğu herkes tarafından kabul görmüş bir gerçektir. Bununla birlikte uyku vakitlerinde vücudun rahat ve konforlu olması da sağlıklı bir uyku için olmazsa olmazıdır. Eğer içerisinde pamuk dışı polyester kumaşlar çok daha yoğunlukta olursa vücudun zarar göreceği söylenebilir. Örneğin, yaz aylarında yakıcı kumaşlardan yapılmış pijamalar tercih edildiğinde çok rahatsız edici pişiklerin ve günlük hayatta rahatsız edici yanmaların varlığı görülebilir. Bu nedenle vücut sağlığı için her zaman doğru kumaşlardna yapılmış pijamalar ve iç çamaşırları tercih edilmelidir.

Oldukça popüler iç giyim ve pijama sanal mağazası olan ifondi, bu konuda titiz tasarımlar yaparak müşterilerine yüksek memnuniyet sağlamaktadır. Örneğin, ürünlerinin neredeyse hepsini %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir ve insan sağlığına zarar verecek herhangi bir materyali de bünyesinde bulundırmamıştır. Bu da, insan sağlığına verdikleri önemi bir kez daha göstermektedir.

Ürünlerinin hepsini gizli paketlenmiş şekilde gönderen ifondi, erkek pijama modellerinde de çok çeşitlilik tanıyarak erkek müşterilerine özel bir şekilde hitap etmektedir. Erkek müşterileri de, kadın müşterileri kadar memnuniyet duyarak bu siteden alışveriş yapmaktadır. Düz renklerde pijamalardan ekoseli modellere, kısa kollu pijamalardan uzun kollu pijamalara kadar oldukça fazla seçeneği sitede mevcuttur.

2017 erkek pijama takımlarında trendler genellikle ekose ve desenli modeller etrafında şekillenmektedir. Bu nedenle de ifondi’den erkek pijama modelleri modern çizgiler etrafında yapılan tasarımlar olarak görülebilmektedir. Mağaza ile alakalı en önemli ve en değerli bilgi, üretimlerinin %100 yerli şekilde yapılmasıdır. Bunun dışında mağazada hızlı gönderim mevcuttur ve bunun dışındaki gönderiler en geç 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Hem hızlı hem de güvenilir bir site olan ifondi, genç erkeklerden olgun erkeklere kadar herkese beden, renk ve model seçeneği tanımaktadır. Bu siteden alışveriş yapan herkesin sadece rahatlığı değil, görselliği de önemsemeye başladığı bir gerçektir. Çünkü bu siteden alışveriş yapanların hem rahatlığı hem görselliği bulması, üstüne bunların uygun fiyatlarla satılması herkesi cezbetmiştir.

Yorumlar