Biraz Film İzledim | 12

Biraz Film İzledim | 12
Seçki

-bu yazı bünyesinde bir doz spoiler bulundurabilir-

The Pursuit Of Happyness | Umudunu Kaybetme
Will Smith'in bu efsane filmini izlemeyen kaldı mı? Her şeyin üst üste gelmesine, en yakınları tarafından bile terk edilmesine rağmen; bir adamın oğluna tutunup ayakta kalmaya, ilerlemeye devam etme çabalarını anlatan bir film. Herkesin alacak bir mesaj bulacağı türden yani.
5/5 Çok İyi

Listen To Your Heart | Kalbine Ses Ver
Bu, şu ağlatan filmlerden. Güzel, aşk detaylı bir dram filmi izlemek istiyorsanız bunu da izleyebilirsiniz.
4/5 İyi

Just My Luck | Şansa Bak
Keyifli vakit geçirmek için izleyebileceğiniz türden bir romantik komedi filmi bu da. Keşke şansınızı değiştirmek bir öpücük kadar kolay olsaydı ama değil tabi ki... Ama film iyi :)
3/5 İyi Gibi

Fiftye/Fiftye | Şansa Bak
İşte bu da ortaya karışık bir film. Yer yer dram, yer yer romantizm, komedi... Çok abartılı bir beklenti içine girmeden izlenmesi gereken güzel bir film. Joseph'in de izlediğim hemen hemen her filmi güzeldi zaten. Kanser teşhisi konan genç bir adamın mücadelesini anlatan, aşk ve dostluk öğelerini de bünyesinde barındıran bu filmi de izleyebilirsiniz. Kyle karakteri de filme ayrı bir renk katmış.
3/5 İyi Gibi

Mirror Mirror | Pamuk Prenses'in Maceraları
Böyle bazen vakit geçirmek için eğlenceli filmlere ihtiyaç duyarsınız ya, hani boş vaktiniz vardır, değerlendirmek istersiniz böyle filmlerle. O tarzdan işte bu film. İyiydi.
3/5 İyi Gibi

Snow White and The Huntsman | Pamuk Prenses ve Avcı
Bu da bir üstteki filmin biraz daha aksiyonlu falan olan hali. Üstelik Chris Hemsworth, Charlize Theron ve Kristen Stewart gibi isimler var kadrosunda. İzlemelik.
4/5 İyi

Babylon A.D. | Babil M.S.
Bir Vin Diesel klasiği... Sıkılmadan izleyebileceğiniz bir aksiyon filmi.
4/5 iyi

Death Sentence | Ölüm Emri
Benim fovori filmlerimden biri oldu bu film. 'Musibet her daim bulaşmaya müsaittir' tezimi doğrulayan nitelikte bir film. Atılacak bir yanlış adımın tüm doğrularınızı nasıl sileceğinin ve sizi nasıl değiştireceğinin; sonucunda o musibetten hiç bir farkınız kalmayacağın beyaz perdeye yansımış hali.
5/5 Çok İyi

The Book Of Eli | Tanrı'nın Kitabı
Denzel Washington'un başrolünde yer aldığı güzel bir film. Her ne kadar İncil'in propagandasını yaptığına dair eleştireler alsada internet ortamlarında film olarak güzeldi.
4/5 İyi

Upside Down
Bu filmi de bir başka sevdim ben. Bu filmin kamera arkası ekibi ki en başta senaristi nasıl bir kafada yapmışlar bu filmi çok merak ettim. Paralel evrenler terimini bildiğiniz fiziksel hale getirip, birbirine harbiden paralel iki dünya oluşturmuşlar. Hikayeye konu olan düşünceye hayran kaldım. Sırf bu düşünce için bile izlenir. Görüntüler, mekanlar hepsi ayrı bir güzel. Pişman olmazsınız yani; izleyin. Biraz baş dönmesi yapabilir tabi orası ayrı...
5/5 Çok İyi

Step Up 4: Revolution | Sokak Dansı 4
Ben böyle dansın hiç bir türünden anlamayan bir tip olduğumdan mütevellit olmalı; böyle danslı müzikli hoplamalı zıplamalı filmler pek hoşuma gider. Step Up serisi de çok sevdiğim filmlerdendir. İlk film hele bir hayli güzeldir. Serinin bu son filmini de beğendim. Konseyi bastıkları sahneyle final sahnesi de pek bir iyiydi.
4/5 İyi

Çok mu film birikmiş ne!
...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder