KİTAP  ·  AJANDA  ·  EĞİTİM  ·  YOUTUBE  ·  PODCAST  ·  BLOG  ·  INSTAGRAM  ·  İLETİŞİM

Ödüllendik - Ödüllendirdik

Bu aralar yeni mim benzeri bir ödül verme olayı başlamış. Ve iki blogger arkadaşım tarafından ödüle layık görülmüşüm.

İçten, bazen eğlenceli, bazen hüzünlü, bazen tam da içinde bulunduğnuz an'ı anlattığını düşüneceğiniz yazılarını ve fotoğraf dünyasına yeni atılmış olmasına rağmen çok çok güzel fotoğraflarını severek takip ettiğim sevgili Beyaz Sayfa çok güzel cümleler eşliğinde bana göndermiş ödülü. Ben de kendisini takip ettiğim bloglar içinde ödüle layık bulduğumu belirtmek istedim.

Sonra Melodram da göndermiş bir ödül...
Çok samimi, güzel yazıları, blogger dünyasına renk katmak için verdiği uğraşlar ve keyifli sohbetinden ötürü naçizane bu ödülü O'na da gönderiyorum.
Bu arada Melodram ile Blogger Magazin 5 çıktı baktınız mı?

Bir de Sui var :)) Belli bir kategoriye ait olmayı reddediyor ve blogunda her konudan bir şeyler okuyorsunuz bu yüzden. O da benden yani :) Hem o yazmakla da yetinmiyor; yazdıklarını da seslendiriyor. Ona da bir uğrayın, bir selam verin...

Ve şu an aklıma gelen ödüllendirmek istediğim blog dostları kimler bir bakalım...

Kaşık Cem-i Bülbül-ü Bülüye ya da nam-ı diğer Cem...
Onu ve yazılarını tanımlamak pek mümkün değil. Kendine has. Marjinal biraz.
"Burada yazılan hayatların hayal ürünü olma ihtimali yüksektir. Lütfen hayallerimin hesabını sormaya kalkmayınız, kızarım." diyerek yazıyor adam... O'na da bir uğrayın bence.

Blog dünyasında yeni olan ve benim daha yeni karşılaştığım bir blog. Mizahi bir dille felsefe üzerine yazdığı yazılar cidden güzel. Ona bir hoşgeldin ödülü olsun bu... Felsefespri...

Sadece yeni başlayanların değil her bloggerın yardım alabileceği en kaliteli blogger destek bloglarından bir tanesi. Blog Hocam... Bir blogunuz var; o halde muhakkak bu blogda bir gezintiye çıkın.

Bir çok blogger sinema üzerine bir şeyler yazıyor. Fakat benim en çok beğendiklerimden bir tanesi; sizde bir film kolikseniz ve film önerilerine ihtiyaç duyduğunuz zamanlar oluyorsa buraya da bakabilirsiniz. Seyirci Koltuğu...

Ve kitapları unutmak olmaz. En çokta kitaplar üzerine yazılıp çiziliyor. İlla kitap konulu bir blog olmaya gerek yok, kişisel bloggerlar da kitap üzerine paylaşımlarda bulunuyorlar. Ben dahil... İşte en iyi kitap incelemelerine yer veren bloglardan bir tanesi... Beyaz Kitaplık...

Yeter bu kadarlık; şimdi...

Şu şarkı refakatinde yazdım bu yazıyı bir de...


Yorumlar

 1. Güzel sözleriniz ve ödül için çok teşekkür ederiz.

  YanıtlaSil
 2. ödüller, mimler blog dünyası için oldukça eğlenceli..Sevgiler, selamlar, teşekkürler Erdicim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence de bloglar arası iletişimi sağlıyor bir nevi; iyi oluyor :)
   Rica ederim...

   Sil
 3. bak o şarkıyı bulaştırmayacaktın bana. çok gerginim...

  teşekkürler hakkımda yazdığın iyi niyetli yazılar için. ala arıyorum dengemi, bitireceğim bu dengesizliği. hadi iki nokta bir de parantez yapayım çok keyifliymişim gibi :)

  teşkür genç adam

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu dengesizlik bitecek gbii görünmüyor biz de :)

   Sil
 4. Bu yazının içinde olmak çok gururlandırdı beni. Teşekkür ederim :) Övgülere layık olmaya çalışmak için gidip film yazısı hazırlayayım en iyisi :)

  YanıtlaSil
 5. Bizden mutlusu yok! Bir ay olmadı ama biz Erdi Karadeniz'in hırçın dalgasından, fırtınasından, yüreğinden ve emeğinden minnet duyduk, minnet eyledik. Çok sevindik yahu! :)) Sağ olsunlar efenim :))

  YanıtlaSil

Yorum Gönder