KİTAP  ·  AJANDA  ·  EĞİTİM  ·  YOUTUBE  ·  PODCAST  ·  BLOG  ·  INSTAGRAM  ·  İLETİŞİM

Can Sıkıntısı Bülteni - 7Şu son beş - altı ay gözlerimi yaşartıyor. Bir gün böyle saatlerce bıkmadan usanmadan ders çalışacağım aklıma gelmezdi. On iki yılı toplasan bu kadar çalışmışlığım yoktur, o kadar yani. Sevgili kurşun kalem ve masa lambamın arkadaşlığıyla gece üç'e dörd'e kadar...

Bunu niye diyorum? Çünkü bunca emek bir işe yaramaz ve boşa giderse; çok istersen başarırsın, azmedersen olur, çalışırsan olur diyenlere edecek bir dünya küfür olacak dilimde. Hani baştan söylemek istedim. Sonradan problem yaşamamak adına.


---

Aslı yeni başlatılan blog star ödülleri isimli bir mim/ödül mevzu için benim de adımı yazmış. Teşekkür ediyorum ona buradan da. Konu hakkında detaylı bilgi şurada: dayatmalarda kayboluş

---

Nana dilek tutarken beni unutmamış. Öncelikle sınavı kazanmayı diliyorum. Sonra onun dileğine canı gönülden katılıyorum. İnşallah tuttuğu tüm dilekler, hepsi birden olur.


Yorumlar

 1. Çalışmanı, azmini takdir ettim. Böylelikle eğer sonuç istediğin gibi olmazsa vicdanın rahat olacak. Ancak benim içimden geçen istediğin gibi bir sonuç alacağın yönünde... Çalışmalara tam gaz devam ;)

  YanıtlaSil
 2. İnşallah içinden geçen olur, kısmet artık :)

  YanıtlaSil
 3. umarım sınavı kazanırsın erdi :)

  YanıtlaSil
 4. umarım Mia bu iyi dilekleri not ediyorum :)

  YanıtlaSil
 5. Çalışırsan olur, yeterki çalış, yeterki iste başarırsın :) demiyorum. Çünkü kazanacağını biliyorum Erdi..

  Başarılar diliyorum..

  YanıtlaSil
 6. Teşekkür ederim Aslı :) Bende öyle umuyorum :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder