Can Sıkıntısı Bülteni - 7Şu son beş - altı ay gözlerimi yaşartıyor. Bir gün böyle saatlerce bıkmadan usanmadan ders çalışacağım aklıma gelmezdi. On iki yılı toplasan bu kadar çalışmışlığım yoktur, o kadar yani. Sevgili kurşun kalem ve masa lambamın arkadaşlığıyla gece üç'e dörd'e kadar...

Bunu niye diyorum? Çünkü bunca emek bir işe yaramaz ve boşa giderse; çok istersen başarırsın, azmedersen olur, çalışırsan olur diyenlere edecek bir dünya küfür olacak dilimde. Hani baştan söylemek istedim. Sonradan problem yaşamamak adına.


---

Aslı yeni başlatılan blog star ödülleri isimli bir mim/ödül mevzu için benim de adımı yazmış. Teşekkür ediyorum ona buradan da. Konu hakkında detaylı bilgi şurada: dayatmalarda kayboluş

---

Nana dilek tutarken beni unutmamış. Öncelikle sınavı kazanmayı diliyorum. Sonra onun dileğine canı gönülden katılıyorum. İnşallah tuttuğu tüm dilekler, hepsi birden olur.


6 yorum:

 1. Çalışmanı, azmini takdir ettim. Böylelikle eğer sonuç istediğin gibi olmazsa vicdanın rahat olacak. Ancak benim içimden geçen istediğin gibi bir sonuç alacağın yönünde... Çalışmalara tam gaz devam ;)

  YanıtlaSil
 2. İnşallah içinden geçen olur, kısmet artık :)

  YanıtlaSil
 3. umarım sınavı kazanırsın erdi :)

  YanıtlaSil
 4. umarım Mia bu iyi dilekleri not ediyorum :)

  YanıtlaSil
 5. Çalışırsan olur, yeterki çalış, yeterki iste başarırsın :) demiyorum. Çünkü kazanacağını biliyorum Erdi..

  Başarılar diliyorum..

  YanıtlaSil
 6. Teşekkür ederim Aslı :) Bende öyle umuyorum :)

  YanıtlaSil