Biraz Film İzledim | 8

Biraz Film İzledim | 8
Seçki

Bu yazı bünyesinde bir doz spoiler bulunabilir...

Son Ders: Aşk ve Üniversite
Bu filmi üç beş kez izlemiştim, geçenler de tekrar izledim. Fazla yorum yapmaya lüzum yok fazlasıyla beğendiğim bir film. Fazlaca aşk, dram, komedi... İzlemek zaman kaybı değil, izlemediyseniz kesinlikle şans vermelisiniz. Gerçi çok beğenip tavsiye ettiğiniz film / kitap vs. genelde olumsuz reaksiyonlar alır beğenilmez falan ama ben yine de öneriyorum bu filmi. Bende ki yeri ayrı olan, defalarca hiç sıkılmadan izleyip ilk izleyişimde ki hazzı alabildiğim nadide filmlerden. Kadrosu da hiç fena sayılmaz. Ferhan Şensoy, Durul Bazan, Ece Uslu, Ekin Türkmen, Kaan Urgancıoğlu ve dahası...

"sadece yapamadıklarımızdan pişman oluruz"


Mesajınız Var
Başrolün de Tom Hanks'in yer aldığı ve sevdiğim bir film olan "Mesajınız Var" filmi de tavsiye ettiğim filmler arasında. Eğlenceli bir film. Eski bir film olmasına güzel işlenmiş bir konu.Leon: Profesyonel
Kadrosunda Jean Reno, Taxi serisinden tanıdığımız Samy Naceri ve şimdilerde beğendiğim aktrislerden biri olan Natalie Portman 14 yaşında ki hali yer alıyor. :)

Bir film sitesinde, bir izleyici bu film için şöyle bir yorum yapmış: "Kesinlikle eskimeyen ve eskimeyecek olan bir film"

Bu yeterli bir tanım sanırım. Kesinlikle izlenmeli.
Bunlara ek olarak son zamanlar da izlediğim (bazıları yeniden izlediklerim) filmler şöyle:
Yumruğun Efsanesi: Chen Zhen'in Dönüşü
Çakallarla Dans
Karanlıklar Ülkesi Serisi
Arog
Yahşi Batı5 yorum:

 1. Leon ve Mesajınız var filmini kaç defa izlediğimi hatırlamıyorum :) Leon fvori filmlerimden...

  Türk filmi pek izlemem ama tavsiyene uyyup izleyecem inş

  YanıtlaSil
 2. Zaten Jean Reno'yu leon filminde izlemiş ve bayılmıştım. Ayrıca Gary Oldman büyülemişti beni :) çok beğendiğim bir oyuncudur. Mesajınız Var iyi filmdir, izlenesi.

  Yerli filmi tanıtmanı okurken, yok izlemem dedim. Sonra Ferhan Şensoy'u gördüm ve hımm oldum :) izleyebilirim :) Teşekkürler Erdi..

  YanıtlaSil
 3. @Pabuç: Tavsiyeler genelde ters tepkiler alır ama bu filmi öneriyorum bence izle ve yorumunu da benimle paylaşırsan çok sevinirim :)

  @Aslı: Jean Reno çok başarılı bir oyuncu ki Leon da devletştiği bir film hiç şüphesiz.

  Son ders için sana da aynısını söylüyorum Aslı, izleyip yorumunu benimle paylaşırsan çok sevinirim :)

  YanıtlaSil
 4. Normalde Türk filmlerini çok fazla izlemesem de Son Ders filmini izlemiştim. Konusu güzeldi. Ferhan Şensoy'un oyunculuğunu beğendim.

  YanıtlaSil
 5. Evet Ferhan Şensoy'un kalitesini göstediği bir film Son Ders. Yorumunuz için teşekkür ederim, hoşgeldiniz.

  YanıtlaSil