Çok şeyler yaşanıyor. Özellikle son dönemde ülkede hiç umulmayacak, tahmin edilmeyecek (yani bizim gibi standart vatandaş için tahmin edilmeyecek) şeyler yaşadık. Fakat ben yinede tuttum kendimi. Siyaset konuşmamaya, politikaya bulaşmamaya özen gösterdim.

Gösterdim göstermesine ama yinede bir notum var. 30 Ağustos, 29 Ekim, 10 Kasım, 23 Nisan ve benzeri milletimiz için önem arz eden günlerin ertelenmesi, iptal edilmesi çok hoşuma gitmiyor. Ya da şöyle bir düzeltme yapayım söz konusu iptaller için yapılan açıklamaların beraberinde soru işaretlerini de getiriyor olması sıkıntı oluyor?

Her neyse... Bu 30 Ağustos için bir video hazırlamak istedim. Ve bu fikir bir anda birden fazla katılımcılı bir projeye dönüştü. Ve sonuç...3 comments

 1. Milli duygularımızı coşturacak, Çanakkale, Kurtuluş Savaşı ruhunu canlandırmaya vesile olacak bir bu milli bayramlarımız vardı. Onu da farklı bahanelerle kutlanması engellenmeye çalışılıyor. Yazık çok yazık.. Video da güzel olmuş emeği geçenleri kutluyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Çok teşekkürler, beğenmenize sevindim :)

   Delete
 2. Dünya durdukça kutlamak dileğimle...

  ReplyDelete

Bumerang - Yazarkafe