Uzun zamandır yeni yazılar ekleyemiyorum buraya. Yazdıklarımı eklemeden önce şöyle bir özet geçeyim istedim. Neler yapıyorum bu aralar:

Önlisans bitti. Mezun olmadan mezuniyet törenine katılıp mezun olamamak berbat olurdu herhalde. :)
Mezun oldum. Şimdi bunu lisansa tamamlamak var. DGS sonucunda öseyeme bana İzmir Dokuz Eylül'ü layık gördü. Ama kayıt yaptırmadım. N'olacak peki? Bilmiyorum; ikinci tercihleri yaparım olursa, olmazsa da AÖF...

Bu aralar şu iş bulma sitelerinden çıkmıyorum. Üç farklı iş bulma sitesinden sürekli başvurularda bulunuyor, bununla da kalmayıp her gördüğüm şirkete CV atıyorum. Ve iş bulamıyorum. Her şey yolunda yani! :)

Gittiğim bir iş görüşmesi berbat geçti. İkinci görüşmeye çağırdılar. İkinci görüşme de aday sayısı beşe düşmüştü ve mükemmel geçti. Ama üçüncü kez aramadılar. Bu nasıl bir ironidir anlamadım. Sanırım artık iş görüşmelerimin kötü geçmesi için çaba harcamalıyım!

Şu anda iki kitabı aynı anda okuyorum. Saçma ama öyle... Açlık Oyunlarına başladıktan sonra epey ara vermiştim. Bir yandan onu bitirmeye çalışırken, diğer yandan Cengiz Aytmatov'un Gün Olur Asra Bedel' ini okumaya başladım. Film izlemeye de devam. Bir de dizi izlemeye başladım. Şu an Spartacus ve Fringe'i izliyorum mesela....

Bir de; sanırım asosyalliğin dibine vurdum...

Hepsi bu
Daha ne olsun?
Şu şarkı olsun: Fizy.Com

Son olarak şunu da izlemekte yarar var!