Biraz Film İzledim | 4
Seçki


Karayip korsanları serisinin en son filmini izledim. Johnny Depp bir çok filmini izleyen beğenen bir izleyiciyim. Bu adam gerçekten kaliteli bir oyuncu. Ama bir başka sevdiğim isim olan Penolope Cruz da dahil olunca projeye izlemek ayrı bir keyif oldu. Bazı sinema sitelerinde senaryonun serinin diğer filmlerine nazaran yetersiz kaldığını okumuştum. Tartışılır tabi ama ben keyif aldım. Bu filmde gayet güzel bir filmdi. Ama Orlondo Bloom' u aradım filmi izlerken.

Bir de o deniz kızı çok tatlıydı ya :)


Aksiyon filmi sevenlerin, arabalarla, yarışlarla ilgili filmleri sevenlerin vazgeçilmezidir herhalde. Diğerleri gibi sürükleyici bir yapım olmuş. Ama sanki bu en iyisiydi. Kadro da güzel: Vin Diesel, Eva Mendes, Dwayne Johnson, Paul Walker...


Fazla söze gerek yok. Önce ki yazı da söz etmiştim; Matt Damon filmleri güzeldir, severim. Hele The Bourne serisinin üçüncü filmi süperdir demiştim. Onu dedikten sonra tekrar izlemeden edemedim filmi. Yine izledim. Aksiyon filmi sevenler için tavsiye olabilir. Çok sürükleyici bir film.


Animasyon filmleri güzeldir. Bu da fena değildi. Müzikal film sevenler için keyifli bir film. Müzikler, karakterler falan... Ama müzikal türlerden hoşlanmıyorsanız zaman kaybı olabilir sizin için.


Bir başka favorim Natalie Portman!
Ama bu filmden çokta etkilenmedim. Bazı sahneleri güzeldi o kadar. Oyunculukları da beğendim. Ama duyumlarıma göre kitabı daha sürükleyiciymiş...

Bu seferlik bu kadar...
Bir sonraki listede görüşmek üzere...

Önceki liste için tıklayın...